Grudzień 2023 w naszej szkole

Grudzień to miesiąc, kiedy w naszej szkole pachnie piernikami, Mikołaj roznosi prezenty, a na korytarzach pojawiają się zimowe dekoracje. Jest to też czas świątecznych spotkań przy stole.

Tak też było w tym roku.  A oprócz tego:

• Szklone Koło Wolontariatu :
    • zorganizowało kiermasz rzeczy różnych, z którego dochód został przeznaczony dla podopiecznych Krakowskiego Schroniska dla Zwierząt,
    • zorganizowało zbiórkę cukierków pod hasłem "Cukierek dla babci i dziadka"
    • przekazało kartki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły podopiecznym domu opieki.
    • Kolejny raz uczestniczyliśmy w akcji Szlachetna Paczka, a dzięki szczodrości społeczności szkolnej do wybranej Rodziny trafiła fantastyczna paczka.
    • Lekcje odbywały się w różnych ciekawych miejscach: w krakowskim oddziale NBP, w pracowni wizjonera Kantora, w klinice weterynaryjnej, w Zagrodzie na Jędrzejówce, w SCKM-ie. kinie, teatrze, a nawet w kawiarni.
    • Odbyło się wręczenie nagród za Turniej Tabliczki Mnożenia.
    • Reprezentanci naszej szkoły w pięknym stylu wywalczyli drugie miejsce w Jesiennym Turnieju Tenisa Stołowego dla Krakowskich Szkół Podstawowych.
    • Członkowie Koła Ekologicznego przygotowali pokarm dla ptaków odwiedzajacych szkolny ogród.
    • Z okazji Dnia Herbaty odbyła się degustacja herbat z różnych stron świata.
    • Odbyło się spotkanie absolwentów Naszej Szkoły, którzy rozpoczęli naukę w klasie 1a w 1961 r.

A w Nowy Rok wchodzimy z planami i nadzieją.