Konkurs poezji i pieśni patriotycznej - ZAPROSZENIE

Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI PATRIOTYCZNEJ  i w SZKOLNYM KONKURSIE WOKALNYM.

Celem obu konkursów jest poszerzenie wiedzy o historii Polski i wspólne świętowanie Narodowego święta niepodległości.

Konkursy odbędą się 24 listopada. Nagrodami głównymi są bilety do kina na wybrany przez ucznia film.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie wokalnym prosimy o przygotowanie piosenki patriotycznej z własnym podkładem muzycznym na pendrivie lub płycie. Należy go dostarczyć do Pani Barbary Rykiert najpóźniej do 21 listopada. Prosimy o zaprezentowanie maksymalnie dwóch zwrotem piosenki.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim prosimy o przygotowanie wiersza patriotycznego. Uczniom klas czwartych przysługuje prawo przeczytania utworu. Uczniowie klas 5-8 muszą go wyrecytować z pamięci.

Zgłoszenia przyjmują opiekunowie samorządu, a także Pani Barbara Rykiert, przewodnicząca Rady Samorządu – Ewa Dańda z klasy 6b i wiceprzewodniczący Grzegorz Rykaczewski z klasy 5b.

zapraszamy

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!!!Śmiech